skip to Main Content

O MS v para hokeji Ostrava 2019

Mistrovství světa v para hokeji se už podruhé uskuteční v Ostravě. Město bude ve dnech 27. 4. – 4. 5. 2019 hostit osm nejlepších národních para hokejových týmů skupiny “A”, zastoupených Českou republikou, Itálií, Japonskem, Kanadou, Koreou, Norskem, Švédskem a USA.

Tuto významnou mezinárodní sportovní akci podpoří Statutární město Ostrava a Moravskoslezský kraj.

Strategie, tým, souboj

Sto nejlepších para hokejistů světa předvede strhující souboj o titul mistra světa. Diváci se mohou těšit na skvělý para hokej, ale budou také svědky posouvání lidských limitů až na hranici možného. V para hokeji totiž nejde pouze o sportovní výkon, významné je budování hodnot jako jsou vytrvalost, odhodlání a schopnost tvrdě a neúprosně bojovat s nepřízní osudu. Proto si tento sport zaslouží větší pozornost veřejnosti a jeho hráči uznání a obdiv.

Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 probíhá za finanční podpory Statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje. Organizátoři plánují dobrovolné vstupné.

Přímé přenosy z MS bude přenášet Česká televize, která v Ostravar Aréně bude mít vlastní studio. A to poprvé v historii para hokejových turnajů!!!

V rámci MS budou probíhat také interaktivní vzdělávací programy. Více v sekci Vzdělávací programy.

 

 

Back To Top