skip to Main Content

Život bez bariér s para hokejem!

Život Bez Bariér S Para Hokejem!

Festival nejen pro všechny s handicapem. Tak zní podtitul festivalu na Černé louce v Ostravě – Život bez bariér. Ten začal dnes a bude na výstavišti pokračovat až do neděle 6. 10. 2019.

A u toho nemůže přeci PARA HOKEJ chybět!

Ve kterém jiném sportu najdete tolik inspirujících příběhů? Tolik emocí a euforie? Tolik životního naplnění? Para hokej je sport silných příběhů a pro silné muže, ale i ženy!!! Proto v rámci festivalu Život bez bariér najdete v pavilonu A také para hokejový stánek. Máte handicapovaného kamaráda, kamarádku nebo někoho v rodině? Má chuť bojovat, začít znovu? A třeba i zažít chuť vítězství, uznání, zažít světové turnaje a vyprodanou halu? Stačí přijít na stánek Para hokeje. Tam si po tři festivalové dny můžete vyzkoušet třeba střelbu na branku ze speciálně upravených indoor para hokejových saní, ale i slalom na těchto sledgích a popovídat si můžete i s trenérem české para hokejové reprezentace Jiřím Břizou. O své příběhy o cestě k para hokejové reprezentaci se pak podělí i brankář Martin Kudela a útočník David Palát.

Beseda s para hokejisty proběhne v sobotu 5.10. 2019 od 14:00 a následovat pak bude i autogramiáda. 

A pořád máme i pár kousků, které žádnému fanouškovi para hokeje nemůžou chybět! Skvělá para hokejová trika, šály nebo kelímky koupíte na našem stánku! I jejich nákupem podpoříte rozvoj para hokeje u nás!

Více info hledejte na stránkách festivalu Život bez bariér, ale hlavně osobně, přímo na ostravském výstavišti na Černé louce. Od 4. do 6. 10. 2019!!!

Back To Top